کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت مکزیک | گوشه ای از زیبایی های آمریکای شمالی

با کارناوال همراه شوید تا ویدیویی از طبیعت مکزیک را به تماشا بنشینیم و بیشتر با دیدنی های مکزیک آشنا شویم. اگر تا به حال تجربه سفر به مکزیک را نداشته اید، به کمک این ویدیو می توانید گشت و گذار مجازی جذابی در این سرزمین داشته باشید و برای خود خاطره سازی کنید. 

مکزیک، کشوری ست کوهستانی و مرتفع و تنها بخش های کمی از آن، در شبه جزیره یوکاتان (Yucatán Peninsula) سطح صاف دارد. شبه جزیره یوکاتان در نواحی جنوب غربی مکزیک قرار دارد و اتفاقا از مقاصد سفرمان در این ویدیو نیز هست. در حین گشت و گذارمان در این شبه جزیره، چشم اندازی از چیچن ایتزا (Chichen Itza) را از فاصله بسیار دور می بینیم؛ این سازه یک اثر باستانی ست که از تمدن مایا در کشور مکزیک بر جای مانده است و در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. همچنین در این شبه جزیره با یک اثر طبیعی منحصر به فرد هم مواجه می شویم؛ گودال آب ایک کیل (Ik Kil) که این روزها به یکی از مقاصد محبوب گردشگران برای شنا تبدیل شده است. 

بد نیست بدانید از آنجایی که ارتفاع اغلب نقاط مکزیک 500 متر بالاتر از سطح دریاست، در این جا دما نسبت به عرض جغرافیایی و ارتفاع زمین متغیر است. شمال کشور مکزیک را خشک و غیرقابل کشت می دانند، در حالی که جنوب آن، گرم و مرطوب است. از مهمترین بلندی های این سرزمین می توان به کوه های مادره غربی، مادره شرقی، مادره جنوبی و همچنین فلات مکزیک اشاره کرد. در این سرزمین نواحی جلگه ای هم دیده می شود که بیشتر در در کناره ها قرار دارند و مناطق بیابانی، در نواحی شمالی و تا حدودی هم در مناطق مرکزی کشور به چشم می خورند. از مهم‌ترین رودهای کشور مکزیک می‌توان ریوگرانده (Rio Grande)، کلرادو (Colorado River)، لرما (Lerma River) و پانوکو (Pánuco River) را نام برد. 

از آن جایی که کشور مکزیک با اقیانوس آرام، خلیج کالیفرنیا، خلیج مکزیک و دریای کارائیب مرز دارد، از سواحل بی شماری برخوردار است. در این ویدیو تعدادی از این سواحل را خواهیم دید و محو تماشای امواج خروش شان می شویم؛ البته به جنگل های سرسبز و تماشایی مکزیک هم سر خواهیم زد.

کارناوال را در این گشت و گذار جانانه همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Josh Cowan

Photo Of Cover: Anthony Shane

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

ندارم

18 اسفند 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست