کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت مراکش | تماشای زیبایی های آفریقا

برای تان ویدیویی از طبیعت مراکش را تدارک دیده ایم و می خواهیم به این سرزمین آفریقایی برویم تا گوشه ای از زیبایی هایش را از نظر بگذرانیم. زمانی که نام آفریقا به میان می آید، بیشتر ما منطقه ای خشک و کویری را در ذهن مان مجسم می کنیم، اما این ویدیو از دیدنی های مراکش ما را شگفت زده خواهد کرد و به ما ثابت می کند که در سرزمین های آفریقایی هم می توان طبیعت سرسبز و با طراوت را تماشا کرد. با ما همراه شوید و تماشای این کلیپ از طبیعت مراکش را از دست ندهید. 

کشور مراکش در شمال غربی آفریقا واقع شده و فاصله چندانی تا سرزمین های اروپایی ندارد؛ به همین خاطر در طول تاریخ، مراکش مهاجران زیادی از اروپا، به ویژه یهودی ها را میزبانی کرده است. این کشور از شمال به دریای مدیترانه و جبل الطارق و از غرب به اقیانوس اطلس می رسد. همین موضوع حاکی از کیلومترها خط ساحلی و چشم اندازهای رویایی رو به دریاست. همچنین کشور مراکش از شرق با الجزایر و از جنوب با صحراهای غربی مرز دارد.

آب و هوای سرزمین مراکش به صورت کلی، معتدل و بارانی است. دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس هم در آب و هوای این کشور بی تاثیر نیستند و هر چه به سواحل این مناطق نزدیک تر می شویم، آب و هوا تغییرات قابل توجهی می کند. مناطق داخلی تر مراکش نیز اقلیم ویژه خود را دارند که بیشتر به صورت قاره ای است. شاید تا به حال نام کوه های اطلس را شنیده باشید؛ این رشته کوه از کشورهای الجزایر و تونس می گذرد و بخشی از آن هم در مراکش قرار دارد. در حوالی این رشته کوه، آب و هوای کشور مراکش بارانی و برفی ست و باز هم طبیعتی متفاوت در این سرزمین را رقم می زند. در نهایت در بخش های جنوبی کشور که به صحرای غربی نزدیک است، با آب و هوای گرم و بیابانی مواجه می شویم. از این تنوع آب و هوایی کشور مراکش به خوبی می توان دریافت که این سرزمین طبیعتی چندگانه دارد و در هر گوشه اش، شگفتی های طبیعی زیادی می توانند مسافران را حیرت زده کنند. خوشبختانه، با این ویدیو، فرصت آن را داریم تا گوشه هایی از این شگفتی ها را با یکدیگر مرور کنیم، با کارناوال همراه باشید و این فرصت را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: SamAfro

Music: Dwell By Tony Anderson

Photo Of Cover: Christian Beermann

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست