کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از جاذبه های طبیعی نیوزلند

طبیعت نیوزلند قرار است برای ما داستان سرگذشت خود را تعریف کند. برایمان از دشت ها و کوهستان هایش سخن می گوید تا مجذوب زیبایی هایش شویم. همراه با کارناوال باشید. سالیان سال است که طبیعت در این سرزمین در آرامشی خاموش فرو رفته و در دل خود رازهای زیادی را پنهان کرده است. با سفر به این سرزمین یعنی نیوزلند زیبا متحیر خواهید شد و با خود می اندیشید که چگونه می توان چنین رویایی را در واقعیت دید. کوه ها در نهایت شکوه و عظمت ولی با چهره ای مهربان و پر مهر میزبان کوهنوردان خواهند بود. دریاچه ها که خانه ی ماهیانی رنگارنگ هستند برای من و شما تداعی دنیایی آبی رنگ خواهد بود و لمس آن روح و جان را تازه می کند. زمانی که در دشت ها قدم می زنید محال است سبز بودن آن ها شما را دقایقی ایستاده در جای خود نگاه ندارد. کمی که جلوتر می روید جنگل هایی سبز و انبوه را می بینید که ورود به آن ها می تواند مصداق وارد شدن به دنیایی کاملا متفاوت باشد. بعد از جنگل خود را در نزدیکی رودخانه ای عریض و طویل می یابید که برای انتهایش پایانی نمی توان متصور شد. در این ویدیو سعی شده تا جاذبه های طبیعی و شگفت انگیز کشور نیوزلند با نگاهی متفاوت به تصویر کشیده شود. موسیقی زیبا و آرامش بخشی نیز بر روی این ویدیو قرار گرفته تا تاثیر آن چند برابر شود. کارناوال به شما مطالعه ی ساحل موراکی ، صخره هایی به شکل تخم مرغ | نیوزلند و سرزمین ارباب حلقه ها | نیوزلند را پیشنهاد می کند. نیوزلند پر است از جاذبه های طبیعی خاص و منحصر به فردی که فقط می توان در همین سرزمین شاهد آن ها بود. با ما همراه شوید و از این ویدیو لذت برده و محو تماشا شوید.

11 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ایران

خیلی ممنون

12 دی 1395

معنی کلمه

دست شما درد نکنه مطلب خوبی بود

04 دی 1395

آموزش آشپزی

با تشکر از این مطلب خوب

07 آذر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست