کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD پیاده روی در فضا

همه چیز متفاوت جلوه می کند، دنیای اطراف ما دیگر آن چیزی که می شناختیم نیست. قدم خواهیم زد ولی نه بر روی زمین بلکه در فضا. همراه با کارناوال باشید. شاید تا به حال دریاره ی پیاده روی فضایی چیزهایی شنیده باشید ولی تا به حال به این فکر کرده اید که منظور از این پیاده روی چیست و به چه دلیلی انجام می شود؟ این پیاده روی به هیچ هنوان شبیه آن چیزی که در زمین انجام می شود نیست، اصلا پاهای ما بر روی زمین نیستند و کاملا در فضا شناور هستیم. در بسیاری از مواقع ممکن است ماهواره و یا ایستگاهی فضایی دچار مشکلاتی شود و فضانوردان مجبور شوند برای از بین بردن مشکل و یا تعمیرات در فضا شناور شده. فضانوردان بوسیله ی سیم هایی مخصوص به بدنه ی ایستگاه و یا فضاپیما متصل می شوند تا مبادا غرق در فضای بی کران شوند زیرا نمی توانند خود را کنترل کنند. گاهی اوقات مشکلی وجود ندارد و فضانوردان برای انجام تحقیقات و یا بدست آوردن تجربیات و حتی بررسی کردن لوازم خود اقدام به انجام پیاده روی فضایی می کنند تا به راحتی بتوانند در آینده از بروز مشکلات جلوگیری کنند. تصور این که به دور زمین و خارج از جو در حال چرخش هستید و در همین حین تعمیرات انجام می دهید کمی سخت است ولی لذت و هیجانی وصف ناشدنی دارد. هر فضانورد جوانی دلش می خواهد که یکبار شده تجربه ی پیاده روی فضایی را داشته باشد و تا همیشه این تجربه را در دلش تکرار کند. در این ویدیو شاهد فضانوردانی هستیم که بر روی ایستگاه فضایی اقدام به پیاده روی کرده اند. موسیقی هیجانی و زیبایی نیز شما را در طول تماشای ویدیو همراهی می کند و کمک می کند تا حس بهتری به شما دست دهد و لذت بیشتری ببرید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

خیلی دوست داشتم من عاشق فضا و... هستم خیلی باحال بود

16 مرداد 1402

مهدی

قصد جسارت ندارم ولی نظر خاصی نداری برای چی صحبت می کنی

13 اسفند 1397

shafiq sidiqi

جالب خیلی کیف می کند که درهواقدم بزنی...

16 بهمن 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست