کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از شنا با سفره ماهی

به زیر آب های آبی رنگ اقیانوس رفته ایم و در کنار سفره ماهی بزرگ شنا می کنیم. حسی سرشار از هیجان و آرامش میزبان ما خواهد بود. همراه با کارناوال باشید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید سفره ماهی ها هیچ خطری برای انسان ندارند و به راحتی با لوازم مناسب مانند لباس غواصی و ... می توان در کنار آن ها شنا کرد و بدون هیچ خطری مدت زمانی را در کنار این موجودات شگفت انگیز و مرموز گذراند. در داستان های قدیمی همیشه ترس از سفره ماهی ها بوده تا جایی که در برخی از منابع از آن ها به عنوان هیولای دریاها یاد شده و شاید دلیل این ترس در شکل ظاهری ان بوده و ممکن است در زمان هایی دور سفره ماهی هایی بزرگ و خطرناک در آب های اقیانوس ها زندگی می کردند و امروزه نمی توان آن ها را یافت. حال زمان آن رسیده تا به همراه هم سفری متفاوت بخ دنیای زیر آب را تجربه کنیم. پس لباس های غواصی خود را بپوشید، دوربین ها را آماده کنید و شیرجه ای آرام به داخل آب های دریا بزنید. درحال شنا کردن هستیم و ماهی ها در اطراف ما شناکنان پیش می روند و بدون هیچ ترس و واهمه ای به راه خود ادامه می دهند. کمی آن طرف تر می توان دو سفره ماهی بزرگ و بالغ را دید که به سوی ما می آیند، نترسید و نگران نباشید زیرا هیچ خطری شما را تهدید نمی کند ولی سعی هم نکنید که زیاد نزدیکشان شوید و یا لمسشان کنید. سفره ماهی ها از راه می رسند و در اطراف ما شنا می کنند، چه زیبا هستند تمامی مخلوقات خداوند. در این ویدیو شگفت انگیز شاهد شنا کردن غواص ها در کنار دو سفره ماهی بزرگ هستیم و ما نیز با آن ها همسفر شده ایم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست