کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از شهر کبک کانادا

برای تماشای یک ویدیو تایم لپس از کبک با کارناوال همراه شوید و زیبایی‌های این شهر کانادا را از نظر بگذرانید. جاذبه های کبک بسیار زیاد هستند و در هر فصلی از سال می‌توان گوشه‌ای از دیدنی های کبک را از نظر گذراند. بهارهای کبک آرام، لطیف و کوتاه هستند و پاییز با رنگ‌های زیبا همراه است. طولانی‌ترین و شاخص‌ترین فصل‌های این شهر، زمستان و تابستان است؛ به طوری که زمستان‌ها طولانی‌ترند و با بارش برف زیاد همراهند و تابستان‌ها اکثرا گرم و مرطوب هستند. در این ویدیو، چشم‌انداز شهر کبک در فصل تابستان را می‌بینید و فرصت دارید تا کبک تابستانه را تماشاگر باشید. بد نیست در ادامه توضیحاتی هم از این شهر داشته باشیم تا علاوه بر تماشای ویدیو، بیشتر با این شهر آشنا شوید. 

شهر کبک قدمتی 400 ساله دارد و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کانادا به شمار می‌رود؛ همچنین آن را مهد تمدن فرانسه در آمریکای شمالی می‌دانند. نام این شهر از زبان سرخپوستی آمده است و در واژه به معنای رودخانه باریک است، چرا که این شهر در قسمت باریک یک رودخانه قرار دارد. 

اولد کبک | Old Quebec: امروزه هسته تاریخی شهر کبک را با عنوان اولد کبک می‌شناسند و در دسامبر سال ۱۹۸۵، در طی نشست نهم سازمان جهانی یونسکو، نام این بخش را در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت کردند. 

رصدخانه پایتخت | Observatoire de la Capitale: برای تماشای منظره‌ای پانوراما از شهر کبک بهترین گزینه پیش رو، بازدید از رصدخانه پایتخت است که در زبان کبکی با عنوان اوبسرواتوار دلا کپیتل شناخته می‌شود. این رصدخانه در طبقه سی و یکم ساختمان ماری گیار (Marie-Guyart) قرار دارد و چشم‌اندازی منحصر به فرد و تماشایی از شهر را برای شما به نمایش می‌گذارد. در ضمن در این رصدخانه فرصت دارید تا مروری بر تاریخچه‌ تصویری شهر کبک داشته باشید. 

هتل یخی | Hôtel de Glace: یکی از جاذبه‌های متفاوت در حاشیه شهر کبک، هتلی یخی‌ست که امکان اقامت میهمانان خود را در خانه‌های شبیه خانه اسکیموها را فراهم می‌کند. این هتل در فاصله کمی از مرکز شهر قرار دارد و با استفاده از چندین تن یخ و برف ساخته شده است. 

قصر فرانتونَک | Le Château Frontenac: این بنا یک هتل تاریخی در دل شهر کبک و منطقه تاریخی آن است و در بخش بالایی اولد کبک واقع شده است. این قصر توسط راه‌آهن کانادا پسیفیک، (Canadian Pacific Railway) ساخته شده و از سال 1893 میلادی، در 18 طبقه فعالیت خود را آغاز کرده است. نام قصر فرانتونک از سال 1981 در فهرست بناهای ملی کانادا به چشم می‌خورد. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک کلیک کنید.

 


:Video Details

Produced By: Tristan Henry

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست