ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از دنیای زیر آب

نظرتان درباره تماشای یک ویدیو تایم لپس از دنیای زیر آب چیست؟ موجودات زیر آب همیشه باعث کنجکاوی انسان ها هستند و بسیاری از افراد، برای کشف و درک بهتر این دنیای تماشایی زمانی زیادی را صرف می کنند. مارک گی (Mark Gee) یکی از همین افراد به حساب می آید که به خاطر کنجکاوی‌ش درباره حیوانات زیر آب و ثبت رفتار آن ها، ویدیو پیش رو را تهیه کرده است. او زمانی را در یکی از سواحل نیوزیلند گذرانده و در نتیجه، این کلیپ از دنیای زیر آب را ساخته است. در ادامه می خواهیم به تماشای این ویدیو برویم و لحظات جالبی را در کنار موجودات زیر آب سپری کنیم. به ساحل ولینگتون می رویم؛ اما این ساحل در کجا قرار گرفته است؟!

حتما می دانید که کشور نیوزیلند از دو جزیره شمالی و جنوبی، و تعدادی جزیره کوچک تشکیل شده است. ولینگتون (Wellington) که عنوان پایتختی کشور نیوزیلند را دارد در جنوب غربی جزیره شمالی قرار دارد. این شهر توسط تنگه کوک (Cook Strait) و رشته کوه ریموتاکا احاطه شده است. بخش اعظمی از این شهر در آب های تنگه کوک قرار دارد و ویدیویی که می خواهیم ببینیم در یکی از این سواحل فیلمبرداری شده است. 

در آغاز ویدیو درخشش انوار خورشید را بر فراز ساحل ولینگتون تماشا می کنیم و سپس رد اشعه های خورشید را دنبال کرده و به درون آب ها قدم می گذاریم. جایی که انواع گیاهان دریایی منظره ای دیدنی رقم زده و فضایی دلپذیر برای زندگی موجودات دریایی به وجود آورده اند. حلزون ها معمولا سرعت خیلی کمی دارند و به سختی از جایی به جای دیگر می روند، اما در این ویدیو ما فرصت آن را داریم که حرکت فرز و سریع آن ها را ببینیم. شاید تعداد زیاد این موجودات شما را شگفت زده کنند و بیش از پیش توجه تان به ویدیو جلب شود تا دیدنی های بیشتری را از نظر بگذرانید؛ پس همراه کارناوال بمانید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Mark Gee

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET