کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از گشتی در ایران زیبا

در کشورمان ایران سفر می کنیم و به از دیدنی ها لذت می بریم. از جنوب به شمال و از شرق به غرب ایران را می رویم. همراه با کارناوال باشید. همانطور که می دانید و مطمئنا دیدید ایران پر است از جاذبه هایی که می تواند گردشگران زیادی را از سرتاسر جهان به خود جذب کنید. از طبیعت بکر و زیبا گرفته تا اماکن تاریخی که عمری به درازای تاریخ دارند و از همه مهمتر جاذبه های گردشگری نو و تازه ای که امروزه در شهرهای بزرگ ساخته شده اند و یا در حال ساخت هستند. همه ی این ها در کنار هم می توانند ایران را تبدیل به کشوری مناسب برای گردشگری کنند. توریست ها چند سالی است که توجه خود را به سمت ایران معطوف کرده اند و هر سال به تعداد آن ها نیز افزوده می شود. شاید طبق آمار این گونه باشد که میانگین سنی آن ها بالا است و یا از کشورهای محدودی هستند ولی به لطف تغییراتی که در صنعت گردشگری ایران در حال رخ دادن می باشد می توان انتظار شرایط بهتری را در سال های آتی داشت. این ویدیو توسط توریست هایی که درسال 2015 میلادی به ایران سفر کرده اند تهیه شده و شاید از نظر تکنیکی حرفه ای نباشد ولی زیباست. با تماشای ویدیو به راحتی حس و حال سفر در ایران به شما دست خواهد داد و لذت می برید. بسیاری از توریست هایی که به ایران سفر می کنند غرق در تاریخ و فرهنگ می شوند و اگر از آن ها بپرسید که نظر شما چیست در پاسخ می گویند شگفت زده شده اند و در آینده بار دیگر به کشورمان سفر خواهند کرد. نقش تک تک ما ایرانی ها این است تا به جهانیان ایران را معرفی کنیم و نشان دهیم که از نظر تاریخی و فرهنگی چقدر غنی هستیم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست