کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD

به اطراف که نگاه می کنی جهانی سفید رنگ و پاک می بینی و تو را در خود غرق خواهد کرد. طبیعت و هرچه که آن را تشکیل می دهد سفید است. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو که بوسیله ی دوربین های اینفرارد به صورت تایم لپس تهیه شده شاهد رنگ هایی متفاوت تر از همیشه هستیم. به دوربین هایی که از این قابلیت یعنی اندازه گیری اشعه ی فروسرخ و تولید تصویر برخوردار هستند آشکار ساز فروسرخ، دوربین مادون قرمز حرارتی، دوربین تصویر برداری حرارتی، دوربین اندازه گیری حرارت و یا دوربین سنجش تابش فروسرخ گفته می شود. تفاوت این دوربین ها با انواع دیگر در این است که دوربین های معمولی با اندازه گیری نور مرئی به تولید تصویر می پردازند. دوربین های مادون قرمز دو نوع هستند، یکی cooled infrared نام دارد و دیگری uncooled infrared. اگر بخواهیم از کاربردهای این دوربین برای شما صحبت کنیم باید سفری داشته باشیم به تاریخ و زمان جنگ کره که برای اولین بار این دوربین ها مورد استفاده قرار گرفتند. بعد از گذشت مدتی دوربین های مادون قرمز به دنیای پزشکی و باستان شناسی نیز وارد شدند تا به علم و پیشرفت آن خدمت کنند و در این را بسیار موثر و موفق نیز عمل کردند. با ارزان شدن این تکنولوژی و در دسترس قرار گرفتن عموم روز به روز به موارد استفاده از آن افزوده می شود. امروزه می توان دوربین های مادون قرمز را در علم نجوم، دوربین های دید در شب، فعالیت های آتش نشانی، مراقبت وضعیت و نظارت، آزمایش های پزشکی برای تشخیص، باستان شناسی هوایی، عملیات جست و جو و نجات، تصویر برداری شیمیایی و ... مورد استفاده قرار داد. در دنیای عکاسی و فیلمبرداری نیز از این نوع دوربین ها استفاده های زیادی می شود، همانطور که در این ویدیو شاهدش هستیم و دنیا به رنگ سفید در آمده است.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
here

You know I love your blog!!!

18 خرداد 1396

مهدی محمدی

با عرض ادب و احترام هزاران بار تشکر بابت تمامی زحمات شما عزیزان سایتی حرفه ای و بی نظیر دارید ! همیشه در پناه ایزد یکتا شاد و خوشبخت و سلامت باشید

02 مهر 1395

سمیرا

عالی حس خوبی داد

30 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست