کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای کهکشان راه شیری از روی زمین | ویدیو HD

خود را آماده کنید برای یک سفر متفاوت؛ سفری به آسمان برای کشف ناشناخته ها و شمارش ستارگان. می خواهیم دیده بگشاییم به سمت آسمان و ورای رنگ ها را ببینیم. تا به حال از روی زمین به تماشای کهکشان راه شیری نشسته اید؟ اگر پاسختان منفی است، وقتش رسیده که با تماشای این ویدیو این لذت بی وصف را تجربه کنید. البته برای این سفر نیازی ضروری لازم است؛ باید ریاضیات قوی داشته باشید، چرا که ممکن است در شمارش ستارگان عدد کم بیاورید. پس ملزومات را آماده و راهی شوید. ستارگان راه شیری در این آسمان وسیع، هنری است که توسط هنرمندی توانگر نقش زده شده، گویی پروردگار در آسمان اکلیل را به نوعی هنرمندانه با جوهره ی اکسیژن و مه نقش زده است تا ما به این تصاویر چشم بدوزیم و تفکر کنیم. این مناظر همانند رویایی زیباست که در اعماق وجودمان با آن اُنس گرفته ایم. کهکشان داستانمان در منظومه ی شمسی واقع شده و راه شیری نام دارد. این کهکشان را اگر در یک آسمان صاف و تاریک وبه دور از آلودگی به تماشا بنشینید، به صورت نوار شیری رنگی در بی گران آسمان خواهید دید؛ نواری که میلیون ها ستاره را میزبانی می کند. آن چه می بینید زیبایی و آرامش تاریکی شب است؛ تاریکی که شاید کمی ترسناک و وهم آور باشد اما این بار به بهترین شکل ممکن روشن شده و چیزی جز زیبایی ندارد. خود را در طبیعت تصور کنید. شب هنگام است و صدایی جز سکوت شب و آواز جیرجیرک ها به گوش نمی رسد. آسمان بالای سرتان اما حرف های زیادی برای گفتن دارد که یک گوش شنوا و یک جفت چشم بینا می خواهد برای درک گفته هایش... میلیون ها ستاره از بالای سرتان در حال عبورند و شما می خواهید هر چه بیشتر بشمارید این نورهای رنگی آسمان را. اما افسوس که مقصدی دارند و می روند تا هر چه زودتر برسند. تو اما از لحظه لذت ببر و با چشمانت آن ها را راهی کن. همراه کارناوال محو در تماشای کهکشان راه شیری از روی زمین شوید.    

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

باسلام و احترام بسیار عالی و زیبا و چقدر خداوند زیبا جهان را خلق کرده است

26 مهر 1398

hmd_dvn

فتبارک ا...احسن الخالقین

محمد

واقعا جمله زیبایی است...

12 اردیبهشت 1398

22 دی 1397

زيبا

جالب بود 

09 خرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست