کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای زیبایی های طبیعت از نمایی متفاوت

امروز همراه کارناوال باشید که برایتان ویدیویی متفاوت از حیات وحش و شگفتی های آن آماده کرده ایم. این بار لنز دوربین را تا آن جا که می توانستیم، بر روی پرندگان و زندگی روزمره ی آن ها زوم کرده ایم تا کمی بیشتر با آن ها آشنا شویم. همراه کارناوال باشید تا به سراغ حیوانات برویم و کمی رفتار آن ها به تماشا بنشینیم. ویدیوی امروز را با صحنه ای متفاوت از نمایی نزدیک و متفاوت از یک زنبور عسل شروع می کنیم؛ زنبور عسلی که در حال تلاش است تا از شهد یک گل برای خود آذوغه ای فراهم کند. بعد از آن نمایی از یک مزرعه گل آفتابگردان را به تماشا می نشینیم و به سراغ یک پرنده ی کوچک می رویم؛ پرنده ای زیبا و دوست داشتنی که آن قدر کوچک است که به راحتی بر روی یک گل جای می گیرد و از شهد آن می نوشد. این کار هر روز و هر ساعت این پرنده است. بعد از آن نوبت به پرنده ها و حشرات و حیوانات دیگر می رسد؛ نمایی از یک طوطی، یک پروانه از نمایی نزدیک تر از آن چه تا به حال دیده اید و سایر حشرات و پرنده ها را یکی یکی تماشا می کنیم؛ بدون آن که از حضور ما ترسی داشته باشند و از کنار ما پر بزنند... پس تماشا کنید و لذت ببرید؛ شاید دیگر نتوانید تا این حد به این موجودات نزدیک شوید... بخش اول ویدیومان با نمایی از یک زرافه و یک مزرعه گل به پایان می رسانیم و سپس وارد فاز دوم می شویم؛ بخشی که کمی هم چاشنی هیجان دارد و زیبایی های طبیعت را برایمان به تصویر می کشد. از باز شدن گل ها تا نمایی زبیا از قصر پوتالا در لهاسای تبت... ویدیو امروز را از دست ندهید که چهره ای متفاوت از طبیعت را خواهید دید. قبل از این هم بارها ویدیوهایی از طبیعت دیده ایم که می توانید آن ها را از طریق لینک زیر ببینید:

زیبایی های بی نظیر سیاره ی ما | شگفتی طبیعت | ویدیو HD

شکوفا شدن گل های گیاه کاکتوس | شگفتی طبیعت | ویدیو HD

نغمه ی آمدن فصل بهار | شکوفایی طبیعت | ویدیو HD

سیاره ما زمین | زیبایی های وصف ناپذیر طبیعت | ویدیو HD

ویدیو HD از زیبایی های طبیعت جهان | کشف ناشناخته ها

همراه کارناوال باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست