کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای سیاره با عظمت زمین از فضا | سفر به آسمان

از دور دست ها، چند ده کیلومتر بالاتر از آسمان، این بار زمین، این سیاره ی به تصرفِ انسان درآمده را به تماشا بنشین. شاید برایت زیاد پیش آمده باشد که بخواهی آنقدر بالا بروی تا گردی سیاره ات را مشاهده کنی و ببینی که آیا از دور دست ها، شهر های بزرگمان با آن همه زیبایی خود نمایی می کنند یا نه؟ پس امروز با ما همراه شو و به تماشای سیاره‌مان، زمین، از فضا بنشین و لذت ببر. پهنه ای زیبا به همراه  اقیانوس هایی وسیع که اگر دقت کنی جزئیات زیادی را می بینی. رنگ های آبی کمرنگ و پررنگ به طرز شگفت انگیزی کنار هم قرار گرفته اند که بیانگر عمق های مختلف آب هستند. شاید بپرسی که چرا همه جا با رنگ سفید پوشیده شده؟ این زیبایی، نقشی است که دستان هنرمند خداوند، آن را خلق کرده. این ها همان ابر های متراکم زیبای آسمانمان هستند که این بار آن ها را به این شکل می بینی. در ادامه ماجراجوییِ فضاییمان، به تک تک شهر ها و کشور ها سر می زنیم تا نظاره گر شوی که این پهنه های وسیع و زیبا از کرانه های آسمان چه شکلی هستند.   شاید هیچ وقت نتوانی تمام سطح زمین را در یک نگاه بنگری، اما با تماشای این نمایش، سکونتگاهی را که خدا برایت در نظر گرفته است را در یک نگاه تماشا کن؛ ویدیویی که پس از تلاش بسیار انسان هایی که روی همین سیاره هستند و با به کارگیری جدید ترین تکنولوژی های روز به این صورت گردآوری شده و ما آن را برایت در تلویزیون کارناوال قرار داده ایم تا با لذت هر چه تمام با بند بند وجودت لذت ببری. وقت را هدر نده، سوار بر سفینه ی خیالت شو و این سفر را آغاز کن. به همراه کارناوال زمین را از فضا تماشا کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست