کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای سیاره با عظمت زمین از فضا | سفر به آسمان

از دور دست ها، چند ده کیلومتر بالاتر از آسمان، این بار زمین، این سیاره ی به تصرفِ انسان درآمده را به تماشا بنشین. شاید برایت زیاد پیش آمده باشد که بخواهی آنقدر بالا بروی تا گردی سیاره ات را مشاهده کنی و ببینی که آیا از دور دست ها، شهر های بزرگمان با آن همه زیبایی خود نمایی می کنند یا نه؟ پس امروز با ما همراه شو و به تماشای سیاره‌مان، زمین، از فضا بنشین و لذت ببر. پهنه ای زیبا به همراه  اقیانوس هایی وسیع که اگر دقت کنی جزئیات زیادی را می بینی. رنگ های آبی کمرنگ و پررنگ به طرز شگفت انگیزی کنار هم قرار گرفته اند که بیانگر عمق های مختلف آب هستند. شاید بپرسی که چرا همه جا با رنگ سفید پوشیده شده؟ این زیبایی، نقشی است که دستان هنرمند خداوند، آن را خلق کرده. این ها همان ابر های متراکم زیبای آسمانمان هستند که این بار آن ها را به این شکل می بینی. در ادامه ماجراجوییِ فضاییمان، به تک تک شهر ها و کشور ها سر می زنیم تا نظاره گر شوی که این پهنه های وسیع و زیبا از کرانه های آسمان چه شکلی هستند.   شاید هیچ وقت نتوانی تمام سطح زمین را در یک نگاه بنگری، اما با تماشای این نمایش، سکونتگاهی را که خدا برایت در نظر گرفته است را در یک نگاه تماشا کن؛ ویدیویی که پس از تلاش بسیار انسان هایی که روی همین سیاره هستند و با به کارگیری جدید ترین تکنولوژی های روز به این صورت گردآوری شده و ما آن را برایت در تلویزیون کارناوال قرار داده ایم تا با لذت هر چه تمام با بند بند وجودت لذت ببری. وقت را هدر نده، سوار بر سفینه ی خیالت شو و این سفر را آغاز کن. به همراه کارناوال زمین را از فضا تماشا کنید.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

زندان های مخوفی دارد اما

25 مرداد 1402

عالی

26 اسفند 1401

بی باک

خانم جان زمین تخت است نه گرد

این تخیلات رو از سرت بنداز بیرون

24 اسفند 1401

14 شهریور 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست