کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای طبیعت فنلاند | سرزمین عجایب زمستانی

 زمستان با همه یک رنگی و سادگی‌اش باز هم بسیار با شکوه به نظر می رسد و با زیبایی هایش دلبری می کند. دانه های برف یکی یکی از آسمان فرود می آیند و بر زمین می نشینند تا لباسی تازه را بر تن طبیعت بنشانند و چهره ای تازه به آن ببخشند. امروز می خواهیم شگفتی زمستان را برای‌تان به نمایش در آوریم و شما را به سفری فراموش نشدنی ببریم. چهره زیبای طبیعت کشور فنلاند را از نظر می گذرانیم که با سپیدی فصل سرد سال در آمیخته است و حیرت انگیز تر از همیشه جلوه گری می کند. همراه کارناوال باشید تا در کنار یکدیگر به تماشای طبیعت سپید پوش بنشینیم و از دیدن شگفتی هایش لذت ببریم.

طبیعت فنلاند از جمله شگفتی های این کشور به شمار می رود که سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند. این جلوه حیرت انگیز نیکو جانتنن (Niko Juntunen) را هم راهی فنلاند کرده تا این زیبایی را از نزدیک لمس کند و آن را به تصویر بکشد. او درباره این تجربه خود می گوید:

من لحظات شگفت انگیزی را در این کشور تجربه کردم. طلوع و غروب های شگفت انگیز، شفق های قطبی، آسمان زیبای شب و بارش بی پایان برف... گاهی برای عوض کردن کارت حافظه دوربین دستم از شدت سرما بی حس می شد. هر بار که به پیش بینی های آب و هوا نگاه می کردم اثری از گرما نبود و من می فهمیدم که اوضاع قرار نیست تغییر کند و مشکل ها همچنان پابرجا هستند. با این وجود، دردسرهای این کار اصلا به چشمم نمی آیند چرا که تجربه ای ناب را در ازای آنها به دست آوردم. من نام این ویدیو را سرزمین عجایب زمستانی گذاشته ام و مطمئنم که اسمی مناسب تر از این برایش پیدا نمی شود.

حالا حاصل کار و تلاش نیکو پیش روی شماست تا از آن لذت ببرید و جلوه های زمستانی را در نهایت شکوه و زیبایی ببینید. برای دقایقی با کارناوال همراه باشید و از تماشای چهره طبیعت در فصل سرد لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست