ویدیو HD

تماشای طبیعت فنلاند | سرزمین عجایب زمستانی

 زمستان با همه یک رنگی و سادگی‌اش باز هم بسیار با شکوه به نظر می رسد و با زیبایی هایش دلبری می کند. دانه های برف یکی یکی از آسمان فرود می آیند و بر زمین می نشینند تا لباسی تازه را بر تن طبیعت بنشانند و چهره ای تازه به آن ببخشند. امروز می خواهیم شگفتی زمستان را برای‌تان به نمایش در آوریم و شما را به سفری فراموش نشدنی ببریم. چهره زیبای طبیعت کشور فنلاند را از نظر می گذرانیم که با سپیدی فصل سرد سال در آمیخته است و حیرت انگیز تر از همیشه جلوه گری می کند. همراه کارناوال باشید تا در کنار یکدیگر به تماشای طبیعت سپید پوش بنشینیم و از دیدن شگفتی هایش لذت ببریم.

طبیعت فنلاند از جمله شگفتی های این کشور به شمار می رود که سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند. این جلوه حیرت انگیز نیکو جانتنن (Niko Juntunen) را هم راهی فنلاند کرده تا این زیبایی را از نزدیک لمس کند و آن را به تصویر بکشد. او درباره این تجربه خود می گوید:

من لحظات شگفت انگیزی را در این کشور تجربه کردم. طلوع و غروب های شگفت انگیز، شفق های قطبی، آسمان زیبای شب و بارش بی پایان برف... گاهی برای عوض کردن کارت حافظه دوربین دستم از شدت سرما بی حس می شد. هر بار که به پیش بینی های آب و هوا نگاه می کردم اثری از گرما نبود و من می فهمیدم که اوضاع قرار نیست تغییر کند و مشکل ها همچنان پابرجا هستند. با این وجود، دردسرهای این کار اصلا به چشمم نمی آیند چرا که تجربه ای ناب را در ازای آنها به دست آوردم. من نام این ویدیو را سرزمین عجایب زمستانی گذاشته ام و مطمئنم که اسمی مناسب تر از این برایش پیدا نمی شود.

حالا حاصل کار و تلاش نیکو پیش روی شماست تا از آن لذت ببرید و جلوه های زمستانی را در نهایت شکوه و زیبایی ببینید. برای دقایقی با کارناوال همراه باشید و از تماشای چهره طبیعت در فصل سرد لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET