کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای شب های تابستانی در طبیعت کانادا

این بار می خواهیم با یک فیلمبردار و عکاس نجومی به نام آدرین مودوی (Adrien Mauduit) همراه شویم و به کشور کانادا سفر کنیم. آدرین که خود از اهالی کشور نروژ است سفری دو هفته ای به کانادا داشته و در طول سفرش، پنج هزار کیلومتر را در خاک این کشور طی کرده است. او تصاویر بی نظیری از این سفر به ثبت رسانده که در ادامه به تماشای شان می نشینیم؛ مناظری که ثبت شان چندان ساده نیست و آدرین مجبور بوده ساعت ها در ماشین کوچکش بخوابد و منتظر بماند تا به منظره دلخواهش برسد.

این هنرمند نروژی در حین سفرش، به مناطق بسیاری رفته است که از جمله آن ها می توانیم به شهرهای یلونایف (Yellowknife) و آلبرتا (Alberta) اشاره کنیم. طبق گفته های آدرین وقتی در یلونایف مردم از هوای گرم تابستانی لذت می بردند، در آلبرتا هنوز شفق های قطبی در آسمان جلوه گری می کردند و این حیرت انگیز است چرا که شفق قطبی تنها در فصل های سرد و زمستانی قابل مشاهده است.

ابرهای شب تاب نیز از دیگر جاذبه هایی بوده که به سفر آدرین هیجان و لذت بخشیده اند. اگر با هویت ابرهای شب تاب (Noctilucent cloud) آشنا نیستید باید بگوییم ساختار این ابرها از بلور آب یخ است. ابرهای شب تاب پدیده ای نازک و ابر مانند هستند که در سپیده دم دیده می شوند.

آدرین در حین سفرش با یکی از جاذبه های شناخته شده کانادا نیز مواجه شده است؛ کوه های راکی (Rocky Mountains). این کوه ها در نواحی شمال غربی قاره آمریکا کشیده شده اند؛ از بخش های شمالی ایالت بریتیش کلمبیا (British Columbia) در غرب کانادا آغاز می شوند و به نیومکزیکو (New Mexico) در جنوب غربی ایالات متحده آمریکا ادامه می یابند. همچنین پارک های ملی جاسپر (Jasper National Park) و بنف (Banff National Park) نیز از دیگر مقاصد سفر این عکاس و فیلمبردار نروژی بوده اند.

حتما ویدیویی را که با شما به اشتراک گذاشته ایم تماشا کنید و از زیبایی های کانادا در فصل تابستان لذت ببرید. 


:Video details

Produced By: Adrien Mauduit

Instagram Account: adphotography2410

«Music: VOWS «No time to lose

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست