ویدیو HD

تماشای آسمان شب در نامیبیا | جلوه حیرت انگیز کهکشان راه شیری

نظرتان درباره یک ویدیو از کهکشان راه شیری چیست؟ می خواهیم قدم به طبیعت نامیبیا بگذاریم و تماشای آسمان شب در نامیبیا را تجربه کنیم. 

جمهوری نامیبیا (Republic of Namibia) در جنوب قاره آفریقا قرار دارد و از نواحی غربی به اقیانوس اطلس ختم می شود. این کشور از شمال با آنگولا و زامبیا، از شرق با بوتسوانا و از جنوب با آفریقای جنوبی مرز دارد و البته مرز کوتاهی را هم با سرزمین زیمبابوه تشکیل داده است. نام پایتخت نامیبیا، ویندهوک (Windhoek) است که پرجمعیت ترین شهر این کشور نیز شمرده می شود.

حال که کمی با نامیبیا آشنا شدید، به ما بپیوندید تا جلوه تماشایی کهکشان راه شیری را در این سرزمین ببینیم و لذت ببریم. بد نیست بدانید که ویدیوی پیش رو به همت یک هنرمند اسپانیایی به نام آلفردو مادریگل (Alfredo Madrigal) ساخته شده است. او در آگوست 2016، دوازده شب را در صحراها و پارک های ملی نامیبیا سپری کرد تا بتواند گوشه ای از شکوه و عظمت آسمان را در قاب دوربینش جای دهد. نامیبیا موقعیت مناسبی را برای فیلمبرداری از کهکشان راه شیری و دیگر شگفتی های آسمان در اختیار عکاسان و فیلمبردارها می گذارد و  آلفردو به خوبی این فرصت را غنیمت شمرده و این اثر زیبا را خلق کرده است.

مکان هایی که آلفردو برای ثبت این ویدیو به آن ها سر زده است از این قرارند:

  • پارک ملی واتربرگ پلاتو (Waterberg Plateau) که 450 کیلومتر مربع مساحت دارد و در سال 1972 پایه گذاری شد. 
  • کمپ استراحت هلالی (Halali Camp) در پارک ملی اتوشا (Etosha National Park) که در شهر اتجیوارونگو (Otjiwarongoali) قرار دارد.
  • منطقه کمپ زنی اوپوو (Opuwo Camping Area) در شهر اوپوو
  • اردوگاه صحرایی دمارالند (Damaraland)
  • و ... 

حال در این تجربه دلپذیر با کارناوال شریک شوید. ویدیوی آسمان شبِ نامیبیا را ببینید و لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Alfredo Madrigal

Website: http://www.alfredomadrigal.com

Photo Of Cover: S K

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET