کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای آسمان شب در تاسمانی

تا به حال کارناوال از دیدنی های بسیاری پرده برداشته است و این بار نیز قصد دارد در ادامه گشت و گذارهایش به تماشای آسمان شب در تاسمانی برود. با شما زیبایی های آسمان شب در تاسمانی را به اشتراک می گذاریم و گوشه ای از شگفتی آسمان را می بینیم. ما را در دیدن این کلیپ از آسمان شب همراهی کنید و این تجربه دلپذیر و تماشایی را از دست ندهید. البته از آن جایی که تاسمانی از سرزمین های کمتر شناخته شده است، ابتدا توضیح مختصری درباره اش می دهیم و سپری راهی این منطقه می شویم. 

تاسمانی یک جزیره-ایالت است که در قلمرو کشور استرالیا قرار دارد. این ایالت در فاصله 240 کیلومتری جنوب جزیره اصلی استرالیا جای خوش کرده است و به وسیله تنگه باس (Bass Strait) از این سرزمین جدا می شود. امروزه در حدود 526,700 نفر در مساحت 68,401 کیلومتر مربعی تاسمانی سکونت دارند. البته از تمامی مساحت تاسمانی، حدود 42 درصد آن، مناطق حفاظت شده اند که پارک های ملی و مکان هایی از میراث جهانی یونسکو را در بر می گیرند.

ساکنان امروزی جزیره تاسمانی مانند تمامی استرالیا، سفیدپوست هستند. البته این افراد بومی جزیره شمرده نمی شوند و اجدادشان اروپایی های مهاجرانی هستند که در چند صد سال اخیر به این جا آمده اند. گفته می شود که بومی های تاسمانی و به طور کل استرالیا، از هزاران سال پیش در این منطقه سکونت داشتند، اما با ورود اروپایی ها تنها مرگ سرنوشتی بود که به کمین شان نشست. اروپایی ها به جنگ با مردم بومی پرداختند و در نهایت، نسل شان را نابود کردند. 

حال که تا حدودی با این ایالت از استرالیا آشنا شدید، وقت آن رسیده تا راهی شویم و چشم اندازی رویایی شب را در این منطقه تماشا کنیم. درخشش ستاره ها و کهکشان راه شیری، حرکت ابرها، و بارقه ای از غروب و طلوع را در این ویدیو می بینیم و محو تماشا می شویم. کارناوال را همراهی کنید و این ویدیو زیبا را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: David Oliver Lennon

Photo Of Cover: Nick Bulanov

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست