کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای آبشار خروشان | سقوطی تماشایی در طبیعت

گاه چنان دغدغه های زندگی ماشینی بر انسان چیره می شود که فرصت لحظه ای درنگ و کسب آرامش را از او می گیرد؛ با این حساب، دیگر زمانی برای سفر در طبیعت و کشف ناشناخته ها باقی نمی ماند. ما برای این مواقع، راه حل ساده ای یافته ایم؛ گشت و گذار مجازی! شما می توانید به کمک ویدیوهایی که در کارناوال منتشر می شوند، جلوه هایی از طبیعت و چشم اندازهای خارق العاده را به تماشا بنشینید؛ و بدون آن که هزینه ای پرداخت کنید یا، نیاز به زمان زیادی داشته باشید گشتی در دنیای اطراف تان بزنید و چندی از زیباترین مناطق این کره خاکی را ببینید.

پیش از این ویدیوهایی دل انگیزی از سفر به درون جنگل ها، مهاجرت پرندگان، دریا و دریاچه های دیدنی و ... را با شما به اشتراک گذاشته ایم و این بار نیز یک سفر مجازی آرام و دلنشین برای تان تدارک دیده ایم. به کمک ویدیوی امروز، یکی از زیباترین جلوه های طبیعت را تماشا می کنیم و قدری از نگرانی های مان را به دست آب می سپاریم. بلی، آب! می خواهیم سرمان را زیر آبشاری خروشان بگیریم و نفسی تازه کنیم. قطراتی را به تماشا می نشینیم که بر سر و صورت مان فرود می آیند و روح و جان مان را نشاط می بخشند. می بینیم که چطور رود از ارتفاعات سرازیر می شود و از میان طبیعت سرسبز و تماشایی عبور می کند؛ نظری هم بر گیاهان اطراف می اندازند تا بی آب و خشکیده نمانند و در نهایت به حوضه آبریز می رسند. همه این ها لحظاتی دلپذیر برای مان رقم می زنند که شیرینی آن شاید به این سادگی ها فراموش نشود.

پس دست در دست کارناوال بگذارید و از این سفر مجازی لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Michael Shainblum

Music: Revelations by Tristan Barton

Web: http://www.shainblumphoto.com

Photographer of Cover:  Francesco Trimarchi

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
احسان

خیلی قشنگ بود

25 دی 1397

حسن

perfect

08 دی 1397

بهار

خیلی زیبا و قشنگ بود... باز هم از این دست ها بزارین. ممنونم

16 آبان 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست