ویدیو HD

حیات وحش کاستاریکا | سفری در میان حیوانات اعجاب انگیز

امروز می خواهیم سفری شگفت انگیز به طبیعت کشور کاستاریکا داشته باشیم و محو تماشای حیات وحش عجیب و رنگارنگ این سرزمین استوایی شویم. دو طرف این کشور اعجاب انگیز را آب های دریای کارائیب و اقیانوس اطلس فراگرفته اند و از دو سمت دیگر به خشکی امتداد یافته است. ما از میان آب های این کشور گذر می کنیم و به دیدن مارهای ترسناکش می رویم که برخی از آن ها به حدی به رنگ برگ یا تنه ی درختان هستند که در نگاه اول قادر به تشخیصشان نخواهیم بود، اما در مقابل این مارهای مخوف و شاید مخفی، مارهای دیگری نیز جنگل های کاستاریکا را به عنوان زیستگاه انتخاب کرده اند که از فرسنگ ها دورتر قابل تشخیص هستند چرا که با رنگ ها ی بسیار شاد و سرزنده رنگ آمیزی شده اند.

به ملاقات  تنبل های حیات وحش یا همان (Sloth) ها می رویم و از حرکات آرام و قیافه هایشان که گویی لبخندی ابلهانه به ما تحویل می دهند، لذت می بریم. در ادامه ی گشت و گذارمان در کاستاریکا به سراغ مورچه های بزرگ، لاک پشت ها، قورباغه ها و پرندگان کاستاریکایی می رویم و از نزدیک با آنها ملاقات می کنیم. جالب است که مارهای کاستاریکا تنها گونه ی حیوانی نیستند که با رنگ های شاد و دل انگیزی مانند صورتی و قرمز و زرد خلق شده اند؛ تنوع رنگی حیات وحش کاستاریکا و آمریکای جنوبی به حدی خیره کننده و عجیب است که در سفرمان به آن جا حتی به قورباغه ای به رنگ سبز آبی پلنگی با ضمینه ی مشکی نیز برخورد می کنیم. 

پس در جایگاه خود به آرامی تکیه دهید و از نگاه دوربین فیلمبردار محو طبیعت بکر و زیبای کاستاریکا شوید و اگرچه دیدن بعضی از این حیوانات برایتان حول انگیز خواهد بود اما تمام این ها هیجان سفرتان را بیش تر خواهد می کند.

خودتان را از دیدن شگفتی های کاستاریکا محروم نکنید و با ما در کارناوال همراه شوید.  

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ستایش

عالیییییییییییییییییی

13 اسفند 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET