کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از پرواز بر فراز کوهستان با وینگ سوئیت

لباسی مخصوص بر تن،ایستاده بر بالای کوه. باد می وزد و آسمان آبی است، روز خوبی برای پرواز به نظر می رسد. با جهشی به پرواز در خواهیم آمد و با سرعت زیادی به سمت پایین می آییم. همراه با کارناوال باشید. در این ویدیو شخصی به همراه لباسی مخصوص به نام wingsuit از بالای کوه به سمت پایین پرواز می کند. این فعالیت ورزشی امروزه در اقصی نقاط جهان انجام می شود و هیجان بالایی دارد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

خیلی زیبا بود تشکر

04 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست