ویدیو HD

زیبایی های فصل زمستان | طبیعت شگفت انگیز سوئیس | ویدیو HD

طبیعت نعمتی که پروردگار برایمان بر روی این کره خاکی قرار داده تا در هر فصل با تماشای زیبایی های منحصر به فردش به وجد بیایم و از آن ها لذت ببریم. این بار با یکدیگر به سراغ فصل زمستان می رویم اما ویدیو امروزمان کمی متفاوت است زیرا مناظری عاشقانه و رویایی را از این فصل در دقایقی کوتاه در کنار هم قرار دادیم تا با جلوه ای رمانتیک و زیبا از آن آشنا شوید. این مکان، رود ثور در کشور سوئیس است که چنین منظره هایی را به شما هدیه می کند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

در هنگامی که نوای موسیقی دلنشینی به گوش می رسد و زیر پرتو طلایی رنگ خورشید، زمستان همه جا را سفید پوش کرده، ما به دل طبیعت می رویم و شاهد شگفتی بی حد و حصری می شویم.

دانه های برف را از نزدیک ببینید که اشکال زیبایی دارند... درختان هم زیبا هستند؛ با آن که به جای لباس سبز رنگشان، جامه ای سپید به تن دارند، اما هنوز هم دلبری می کنند...  به شاخه هایی بنگرید که دانه های برف انباشته شده بر روی آن ها، نقش شکوفه را بازی می کند و شما را به یاد آمدن فصل بهار با همه ی زیبایی هایش می اندازد.

با یکدیگر آب شدن تک تک این دانه های برفی را نظاره گر می شویم و هزاران منظره دیگری که ما را به وجد می آورند را می نگریم. این بار زمستان با عاشقانه هایش به سراغمان آمده تا با قلب های شما یکی شود و گرمای عشقش را به نوع خود در وجودتان قرار دهد.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET