کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شگفتی و اعجاب طبیعت آمریکا | ویدیو HD

از میان کوه های شنی و بلند آنتلوپ به سمت صخره ها و بیابان های دیدنی جنوب غربی آمریکا، می خواهیم شما را با مناظری تکرار نشدنی رو به رو کنیم. صحنه هایی که در هیچ جای دنیا مانندی ندارند. با ما در ویدیو امروز و سفر به طبیعت بکر همراه شوید و از تماشای زیبایی های خلقت لذت ببرید. بدون شک صخره های موجود در آنتلوپ کنیون یکی از خاص ترین آثار دست پروردگار است که همیشه در هنگام تماشای آن ها دقایقی خیره و متعجب می مانیم. خورشید در میان آسمان در حال قدرت نمایی است و با حرکتش روشنایی را به همه جا هدیه می دهد. این بیابان ها معدن صخره هایی با شکل های  عجیب و غیر متداولند که می خواهیم تک تک این عجوبه های خلقت را برایتان به نمایش بگذاریم. برخی قندیل مانند، برخی شنی، بعضی همانند بناهای تاریخی و در انواع رنگ ها از سفید و زرد گرفته تا رنگ های تندی همانند قرمز، درست در کنار هم قرار گرفته اند، گویی خداوند در این منطقه با استفاده از هنرنمایی جادویی اش قصد نشان دادن توانایی اش را به ما داشته. برخی از این صخره های همانند شیرینی و نان های خوشمزه اند دریغ از آنکه تنها بخاطر وجود عناصر معدنی متفاوت چنین شباهتی پیدا کرده اند. با تماشای عبور دسته ابرهای بزرگ و پیوسته و در کنار درختان مخصوص این منطقه زمان را می گذرانیم و رفته رفته به شب نزدیک می شویم. شب هنگام نیز شاهد زیبایی های دیگری می شویم. آسمان با ستارگان پرنورش ضیافتی روشن را به مناظر زیبایمان اضافه می کنند و در پشت این صخره ها شفق قطبی زیبایی را به حد کمال می رساند. کارناوال قبلا هم به آنتلوپ کانیون سفر کرده و زیبایی های آن را از نظر گذرانده که می توانید ویدیوی آن را در لینک زیر تماشا کنید:

آنتلوپ کانیون آریزونا | شگفتی خلقت در آمریکا | ویدیو HD

با کارناوال در تماشای این ویدیو شگفت انگیز از طبیعت همراه شوید و از طبیعت بی نظیر جنوب غربی آمریکا لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست