کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از زوم در زیبایی های کشور اتریش

به کشور اتریش و شهر هال‌اشتات سفر می کنیم و متفاوت شهر را می بینیم. در میان دریاچه و شهر و خانه حرکت می کنیم. همراه با کارناوال باشید. این ویدیو به روشی که هایپر زوم ( Hyper zoom ) نام  دارد تهیه شده است.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
زیبایی های اتریش – فیلم جدید

[…] ویدیو HD از زوم در زیبایی های کشور اتریش به کشور اتریش و شهر هال‌اشتات سفر می کنیم و متف شهر را می بینیم. در میان دریاچه و شهر و خانه حرکت […]

18 آبان 1395

حسن

با سلام داونلود مربوط به ریو بو د لطفا اصلاح بفرمایید.

24 مرداد 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست