ویدیو HD
مهسا محرابی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 مرداد 1395

به روز رسانی

15 شهریور 1398

همراه می شویم با عکاسی جوان با نام  مارکو که 5 سال از زندگی اش را در بوداپست مجارستان صرف کرده است.

او در روزهایی که در مجارستان بود ، برای ثبت لحظه های سفر و زیبایی هایش عکاسی کرد و حالا بهترین تصاویرش را با ما به اشتراک گذاشته و ما را هم در زیبایی های مقصد همسفر کرده است.

او زیباترین لحظه های سفرش را زمانی می داند که خورشید از میان ابرها طلوع می کند، او معتقد است زیباترین شات ها را می توان در آسمان رنگارنگ صبحگاه گرفت.همچنین می گوید پایان روز هم زیبا است ، وقتی خورشید غروب می کند ، وقتی لباس سرخ به تن می کند ، بهترین زمان است برای خداحافظی با زیبایی های طبیعت و تشکر از او برای داشتن روزی که گذشت. درست در همین زمان هاست که باید بهترین تصاویر را ثبت کرد.

مارکو مجارستان را مقصدی رویایی برای عکسای می داند ، این را می توان از نگاه به آلبوم تصاویر او به راحتی متوجه شد.

تصاویری که در ادامه می بینید حاصل 5 سال تلاش و جستجوی زیبایی های بوداپست توسط مارکو است که به زیبایی هر چه تمام تر به تصویر کشیده شده اند.

او در مورد تصاویرش می گوید :

 شاید صحبت کردن از زیبایی ها نتواند خیلی گویا باشد اما این تصاویر به خوبی حق مطلب را ادا می کنند؛ بگذارید تصاویر سخن بگویند، بگذارید تا از جادوی رنگهایشان سخن بگویند...

گرفتن چنین تصاویری برای من مثل یک چالش بزرگ بود ؛ این که چه زمانی دست به دوربین شوم و از چه نقطه ای عکاسی کنم. اما حالا به چیزی که میخواستم رسیدم و آن را با دیگران به اشتراک می گذارم تا شاید برای شما هم الهام بخش باشد. 

در ادامه همراه کارناوال باشید تا با هم نگاهی بیندازیم به تصاویر منتخب مارکو از #زیبایی های بوداپست.

بوداپست ، بزرگترین شهر کشور مجارستان و همچنین پایتخت این کشور است. مجارستان کشوری اروپایی و سرشار از زیبایی است. جالب است بدانید که بوداپست به داشتن شب هایی زیبا در دنیا مشهور است ، شاید ایت تصاویر به خوبی بتوانند این ادعا را ثابت کنند.

تنها لذت ببرید و بگذارید تصاویر حرف هایشان را با شما بزنند...

زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست
زیبایی های بوداپست

سخن آخر

نظرتان در مورد این تصاویر چیست ؟

آیا تا به حال به بوداپست سفر کرده اید ؟

نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
mahmood mirmazloom

salam 2bar safar kardeam shahri besyar ziba va aram bakhsh ba mardomani khongarm va goshade roo shayad baed az vatanam qazvin shahre dovvomam bashad ke betavan zendegi kard anghadr khaterehaye mosbat daram ke ba bish az 200 saat filmi ke gerefetam ba didane chand bareye anha lezzat mibarim man o hamsaram va farza

05 مرداد 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET