karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

مسجد نصیرالملک

دخترک آرام نشسته بود و غرق در دنیای خودش راز و نیاز می کرد. خورشید از صبح که بالا آمده بود لحظه شماری می کرد تا به وسط آسمان برسد و نگاهی به درون بیاندازد. بالاخره وقتش رسید و خورشید خانم انوار طلایی اش را به درون فرستاد. در میان راه پنجره به نور خورشید رنگ پاشید تا فضا را به رنگی تماشایی درآورد. در آن سکوت روحانی، خورشید دست نوازشی به سر دخترک کشید و همانجا ماند.
عکاس عراقی، محمد صواف (Mohammed Sawaf)، این تصویر سراسر آرامش را در مسجد نصیر الملک به ثبت رسانده است تا ما را به حال و هوایی متفاوت مهمان کند.
در این لینک از دیدن سایر عکس های روز کارناوال لذت ببرید: عکس روز کارناوال

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.