karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

13 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

مهدی غلامی نسب

رگباری بهاری در گرفت و کلبه ها گویی بیش از پیش به یک دیگر نزدیک شدند تا در میان هزار رنگ مادر طبیعت عشق بازی کنند.
کلبه های بهاری عنوان عکس زیبای پیش رو است که مهدی غلامی نسب، عکاس حرفه ای و جوان ایرانی در ارتفاعات شهرستان ماسال در گیلان به ثبت رسانده. غلامی نسب نزدیک شش سال است که عکاسی حرفه ای منظره را به طور جدی دنبال می کند و مجموعه ای خیره کننده و جذاب از مناظر ایران عزیزمان در دست دارد.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

عاطفه

طبیعت حیرت انگیزی هستش . 

انتشار:13 خرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

GEOGRAPHIC LOVER

ممنونم مرسی

انتشار:13 خرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

GEOGRAPHIC LOVER

این عکس روز نشنال نیست یعنی چی این اتفاق؟؟؟؟؟؟

کارناوال کارناوال

سلام دوست عزیز

این عکس با عنوان عکس روز کارناوال منتشر شده و عکس روز نشنال نیست.

عکس روز کارناوال شامل عکس های  برگزیده عکاسان حرفه ای و آماتور ایران به انتخاب تیم سردبیری کارناوال می باشد که در روزهایی که تصاویر نشنال جئو با موضوع گردشگری مرتبط نیستند منتشر خواهد شد همچنین در آینده ای نزدیک به صورت حرفه ای به عکاسی و عکاسان ایران خواهیم پرداخت . 

در صورتی که مجموعه عکس از طبیعت بکر ایران در اختیار دارید با ما در ارتباط باشد تا با نام امضای خودتان در کارناوال منتشر گردد. 

13 خرداد 1396

انتشار:13 خرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.