karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

«به سبب حرفه و علاقه ام، سفرهای زیادی می روم و این بار آذربایجان غربی و شهرستان خوی مقصد من بودند. برای لمس طبیعت و گردشی متفاوت، راهی اطراف خوی شدم و در همین اوضاع و احوال با این چوپان کوچک و بانشاط برخورد کردم. پسرک بی آن که بخندد هم نماد پر رنگی از زندگی بود، چه برسد آن که لبخندش را به کسی هدیه بدهد. مهربانی اش به قدری گیرا بود که هیچ موجودی را از قلم نمی انداخت و شامل حال بز سیاه رنگش هم می شد. دست به کار شدم و دوربینم را برای عکاسی آماده کردم، در این حین پسرک چوپان و بز به قدری گرم گرفته بودند که گویی در حال رقصی دو نفره اند! رقصی به نام زندگی!»

این عکس خارق العاده را محسن جلالی، عکاس خوب ایرانی به ثبت رسانده و نوشته پیش رو، با استفاده از اطلاعات ایشان نوشته شده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

حلما

واقعا جذاب و لذت بخش بود نوشته شما من بسیار لذت بردم . مردمان خوی واقعا بسیار مهربان و دوسداشتنی هستند .

انتشار:17 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

نازنين زهرا

چه عنوان زیبا و مناسبی برای این نوشته انتخاب شده .

انتشار:17 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

آريان نبى زاده

بابت نوشته زیباتون خیلی ازتون تشکر میکنم من که کلی حس خوب بهم دست داد .

انتشار:17 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.