karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

روز ملی بلژیک

اگر امروز نگاهی به تقویم جهانی بیاندازید، خواهید دید که 21 جولای روز ملی بلژیک می باشد و یکی از ده تعطیلات رسمی در این کشور اروپایی محسوب می شود. جالب است بدانید که هر ساله در 21 جولای مراسم رسمی، جشن های عمومی و برنامه های مختلفی در کشور بلژیک برگزار می شود. یکی از این مراسم، پروازهای نمایشی هواپیماها بر فراز آسمان بروکسل است که توسط نیروی هوایی بلژیک برگزار می شود.

در این عکس جالب، ردیفی از هواپیماها را پیش از اجرای پروازهای نمایشی و آغاز مراسم روز ملی بلژیک می بینید. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.