karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز

در هجدهم ذی الحجه، شیعیان جهان آخرین روز از دهه ی ولایت و امامت و پر اهمیت ترین روز در آیین شیعه را به جشن و پایکوبی می پردازند. روزی که پیامبر اکرم، محمد (ص) جانشین و هادی مسلمانان پس از خودش را در میانه ی راه آخرین سفرش از حج تمتع، در مکانی به نام غدیر خم تعیین کرد؛ همان روزی که تمامی اصحاب ایشان با علی (ع) بیعت کردند. تصویری که می بینید مربوط به عید غدیر خم در نجف اشرف است؛ جایی که در آن، هر ساله این جشن با شکوه تمام برگزار می شود و شیعیان جهان در شهری که امیرشان به خاک سپرده شده جمع می شوند تا به جهان و جهانیان، بزرگواری و جلال ایشان را یادآور شوند.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.