karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

Behzad Ostadiyan

سال به انتهای خودش نزدیک می شود و زمستان یواش یواش دستان سردش را از پشت گردن طبیعت بر می دارد... عطر بهار یواش یواش کل دنیا را بر می دارد و تکاپویی همگانی به جان مردم می افتد، از شرق تا غرب و شمال تا جنوب. تکاپوی نو شدن و نو کردن! یکی از اجزای جدایی ناپذیر قبل از عید، خانه تکانی و سر و سامان دادن به اوضاع خانه است. اهمیتی ندارد وسایل خانه چقدر نو یا قدیمی هستند، مهم این است مهمان که پایش را می گذارد درون خانه، برق شیشه ها و تمیزی وسایل چشمش را بگیرد!... 

عکس پیش رو، تنها یکی از لحظاتی است که پیش از سال نو به چشم می خورد، فرش های آویزان لب بام که در انتظارند هر چه زودتر خشک شوند و به زیر پای اهالی خانه برگردند. این تصویر دوست داشتنی را، بهزاد استادیان، عکاس توانا و جوان در شهر زیبای ماسوله به ثبت رسانده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.