karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایرنا، میثم کوچک زاده، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد گفت:

یک قطار حامل 67 گردشگر خارجی و 36 خدمه برای بازدید و آشنایی با قابلیت های گردشگری این استان امروز جمعه وارد یزد شد.

وی افزود:

این گردشگران شهروندان کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا، دانمارک، ایتالیا، سنگاپور، پرو و مالزی هستند که پس از ورود به ایستگاه راه آهن یزد، مورد استقبال مسوولان میراث فرهنگی و راه آهن استان قرار گرفتند. 

او ادامه داد:

این قطار گردشگری عقاب طلایی نام دارد که 14 فروردین ماه جاری وارد ایران شد و گردشگران در مدت حضور در یزد از آتشکده و دخمه زرتشتیان، مجموعه امیرچخماق و مسجد جامع کبیر یزد و دیگر مراکز دیدنی استان بازدید خواهند کرد. 

وی بیان کرد:
گردشگران در این سفر از شهرهای مشهد، کرمان، یزد، اصفهان، شیراز، تهران، کاشان، شوش و گرمه خراسان شمالی بازدید می‌کنند و 31 فروردین ماه جاری ایران را ترک خواهند کرد. 

کوچک زاده گفت:

حضور قطارهای گردشگری به شهر تاریخی یزد در معرفی ظرفیت‌ها و زیرساخت‌ های ریلی گردشگری کشور به ویژه شهرهای هدف گردشگری در سطح ملی و بین المللی نقش بسزایی دارد. 

شایان ذکر است که بخشی از بافت تاریخی یزد 18تیرماه سال 1396، در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

گردشگر خارجی در یزد

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.