karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

بابا همیشه معتقد بود که لحظه سال تحویل را باید همه دور هم جمع شویم و چه جایی بهتر از خانه مامان بزرگ. سر همین فرقی نمی کرد که کنکور داشتیم یا کار روی مهمترین پروژه سال را هنوز تمام نکرده بودیم، همگی باید دو روز قبل از یک فروردین حاضر و آماده دم در بودیم تا راهی روستا و خانه گرم و باصفای مامان بزرگ شویم. غرغرهای بی امان و صورت اخموی ما هم هیچ تاثیری در حرف بابا نداشت و در این یک مورد، حرف حرف او بود. در هر حال فرقی نداشت؛ با وجود نارضایتی، باز هم ته دل همه‌مان غنج می رفت برای گلدان های شمعدانی خانه مامان بزرگ، حوض شش گوشه و سر و صدای مرغ و خروس هایش. برای صبحانه های دورهمی و چای خوش رنگش که یک بوی دیگر داشت.

بابا همیشه معتقد بود که لحظه سال تحویل را باید خانه مامان بزرگ باشیم و ما هم دست رد به سینه اش نمی زدیم. اول هر سال قشنگ ترین لحظه ها را در لبخند پر چین چروک مامان بزرگ می دیدیم و چای خوش عطرش که لنگه اش را هیچ شهر و دیاری نداشت... 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.