karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

عید فطر، یکی از مهم ترین اعیاد مذهبی در میان مسلمانان است که حسن ختام سرور بخش بر یک ماه روزه داری و میهمانی خداوند است. این روز بزرگ در بسیاری از کشورهای مسلمان جشن گرفته می شود. یکی از اصلی ترین اعمال این جشن، نماز عید فطر است که در صبح هنگام ادا می شود و نشانه ای شکوه بخش از اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان می باشد. 

در پیش رو عکسی جذاب و متفاوت از نماز عید فطر می بینید که در شهر داکا بنگلادش توسط دوسی تی (.DOSSI T) به ثبت رسیده است. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.