karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

زلزله کرمانشاه

شامگاه بیست و یکم آبان ماه ۱۳۹۶ بود و او غرق در دنیای کودکانه اش به سوسوی ستاره هایی که از پنجره اتاقش پیدا بودند می نگریست. آرزوهای دور و درازی داشت که برای رسیدن به هر کدامشان نقشه ای کشیده بود. در خانه ای گرم و آرام، آرزوهایش را یکی یکی می شمرد و آن ها را با خدا در میان می گذاشت. همه چیز مثل یک شب معمولی بود تا اینکه عقربه های ساعت به ۲۱:۴۸:۱۶ رسیدند و زمین زیر پایش به لرزه درآمد...

 نفهمید چه قدر طول کشید اما به خودش که آمد، دیگر خبری از آن خانه و آرامش و گرما نبود. حالا خواهر کوچکترش را در آغوش داشت و باید با بی تابی هایش کنار می آمد. لالایی های مادرانه را یکی یکی خواند و تمام تلاشش را کرد تا او را آرام کند. در این میان آن قدر گرم پیدا کردن پاسخ برای سوالاتش بود که سوز سرما را حس نمی کرد و تنها آرزوهایش را دوباره می شمرد؛ خانه، آغوش گرم، آرامش...

تصویر پیش رو کاری از عکاس خوب کشورمان، احمد حلبی ساز است. وی از ساعات آغازین پس از وقوع زلزله ویرانگر کرمانشاه در این منطقه حضور دارد تا با ثبت این لحظات، جهانیان را از این زخم بر خاک ایران آگاه کند. مجله انگلیسی اکونومیست (The Economist) این تصویر را به بخش عکس روز خود احتصاص داده و از درد این روزهای ایران عزیزمان یاد کرده است.

کارناوال خود را در این غم بزرگ شریک می داند و برای هموطنانمان آرزوی صبر و سلامتی دارد...

...

آیا این مطلب مفید بود؟

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ناشناس

یا الله

انتشار:28 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

الف

واي كه از درون اتيش گرفتم به مظلوميت اين قشر بيچاره واقها كه هرچه سنگه مال پاي لنگه

انتشار:28 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ناشناس

آخ جگرم سوخت

انتشار:27 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.