خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 شهریور 1400

به روز رسانی

30 شهریور 1400

به نقل از خبرگزاری ایسنا

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد اعلام کرد: خرانق برای اولین بار در ایران و در اتفاقی بی‌سابقه در دنیا همزمان کاندیدای دو ثبت جهانی در حوزه‌های گردشگری و میراث است.

«سیدمصطفی فاطمی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به این که خرانق برای اولین بار در ایران و در اتفاقی بی‌سابقه در دنیا همزمان کاندیدای دو ثبت جهانی است، اظهار کرد: روستای زیبای خرانق یزد که به زادگاه خورشید نیز شهره است، برای اولین بار در اتفاقی بی‌سابقه در دنیا و در کشورمان، همزمان کاندیدای ثبت جهانی در حوزه‌های میراث فرهنگی و گردشگری شده است.

وی افزود: پیگیری ثبت جهانی کاروانسراهای سنگی، آجری انجیره و کاروانسرای خرانق در یونسکو و در کنار آن معرفی این منطقه به عنوان اولین منطقه گردشگری ایران از طرف سازمان جهانگردی، به طور همزمان در حال انجام است.

فاطمی تصریح کرد: اگر این مسئله محقق شود، در دنیا رویدادی نادر و کمتر اتفاق افتاده خواهد بود که یک منطقه در یک کشور و در یک سال توانسته در هر دو حوزه میراث و گردشگری از سوی دو سازمان، ثبت جهانی شود.

روستای خرانق

Etienne Ethika

پل خرانق

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.