خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

Darren Jew

در عکس فوق العاده پیش رو یک نهنگ کوچک را می بینید که برای دقایقی تنفس به سطح آب آمده است. درن جو (Darren Jew) صاحب این اثر هنری است که آن را در اقیانوس به ثبت رسانده است. جو، عکاسی استرالیایی است که در زمینه عکاسی از دنیای اقیانوس ها فعالیت دارد. درن جو درباره داستان این عکس می نویسد:

  • امروز یه روز وحشی، دیوانه وار، خارق العاده و خاص رو پشت سر گذاشتیم. تو گردش امروز به یه نهنگ مادر، محافظ و توله نهنگش برخوردیم. در حالی که نهنگ مادر و محافظ همراهش تو عمق 10 متری استراحت می کردند؛ توله نهنگ هم دور و ور اون ها می چرخید و گهگاه برای تنفس به سطح آب می اومد. یک بار که تا سطح آب بالا اومده بود یکهو شیطنتش گل کرد و شروع کرد به چرخیدن دور ما. همین لحظه بهترین موقعیت برای من بود تا بتونم با هیجانِ تمام، از فاصله خیلی کم چند شات از این بچه نهنگ بگیرم.

برای آشنایی بیشتر با درن جو و عکس‌های فوق العاده اش می توانید این وبسایت را ببینید. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.