karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

بهشت مه آلود

Saeed Barikani

این روستای کوچک و مه اندود، در گوشه ای از دنیا جا خوش کرده و زیر انوار طلایی خورشید بی امان دلبری می کند.

میان بیشه، روستایی زیبا و ییلاقی در شهرستان طالقان است که به شما این امکان را می دهد تا در سفری کوتاه، حجمی از جاذبه های ابرناک را از نزدیک لمس کنید.

این عکس خارق العاده از روستای میان بیشه را سعید باریکانی به ثبت رسانده است. او از عکاسان خوش ذوق و حرفه ای منظره استان البرز بوده که به سبب عکس های جذابش از مناظر ایران، تا به حال چند جایزه معتبر ایرانی و خارجی را از آن خود کرده. از جمله افتخارات باریکانی، این عکاس جوان می توان به مدال طلای مسابقات بین المللی عکاسی آمریکا اشاره کرد. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.