karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

Kazem Tousi

بهار، یکی از بهترین اوقاتی است که می توانیم برای گردش در طبیعت از آن استفاده کنیم. تعطیلات نوروز، این فرصت را ایجاد می کند تا با فراغ بال به آغوش سبز و دوست داشتنی مادر طبیعت برویم و برای چند روزی به ریه های مان فرصت دهیم تا قدری اکسیژن ذخیره کنند و به چشمانمان اجازه دهیم تا زیبایی های زمین را به خاطر بسپارند. در این بین، طبیعت وحشی هم میهمانانش را معطل نمی گذارد و هر لحظه با جلوه ای تازه از آنان استقبال می کند. اگر در حین طبیعت گردی‎تان هوشیار باشید، به غیر از گل و سبزه های تازه جوانه زده و درختان سرزنده، می توانید شاهد پرواز پرنده های بزرگ و کوچک هم باشید. همراه داشتن دوربین های شکاری، در این باره شما را یاری خواهند کرد. البته دوربین های زوم و سوپرزوم و یا لنزهای تله دوربین های عکاسی نیز در پرنده نگری به کار شما می آیند، ضمن آن که می توانید عکس هایی متفاوت از  گردش خود ثبت کنید.

در انتها خوب است بدانید این عکس زیبا و هنرمندانه را آقای کاظم طوسی، عکاس قابل مشهدی به ثبت رسانده است.

پرنده نگری | تفریحی مسئولانه و آرامش بخش

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.