karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

از صبح زود که از خواب برخاسته بودند، همه خانواده یک ریز در باغ بودند و پای درخت های سیب مشغول. دخترک قرمز پوش هم پا به پای بقیه عرق ریخت و سیب ها را جمع کرد و گه گاه رقص کنان با پیراهن قشنگش چند دوری در میان درخت ها زد. حالا که نزدیک غروب است، سیب ها را مرتب در جعبه ها چیده اند و وقت آن است تا کمی استراحت خوشمزه داشته باشند. دخترک بی معطلی خم می شود و سیب سرخ نشان کرده اش را از آن خود می کند...

عکس جذاب و دوست داشتنی پیش رو، اثری از محسن رشیدی، عکاس جوان کشورمان است که در استان کرمانشاه به ثبت رسانده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.