karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

در تعطیلات نخستین روزهای بهار، کوله بارتان را ببندید و همراه ما به دل طبیعت دلربای ایران بیایید. می خواهیم سبکبار سفر کنیم و خودمان را به یکی از شمال شرقی ترین نقاط ایران برسانیم. راهی استان خراسان رضوی و مشهد می شویم و جاده کلات نادر را در پیش می گیریم. دشت های وسیع، سرسبز و پوشیده از گل های وحشی را پشت سر می گذاریم و می گذاریم چشمان مان این زیبایی را نوش کنند ... در میانه راه به کلات نادر، این شهر کوچک و زیبا می رسیم و از کاخ خورشید و آبشار زیبای کلات دیدن می کنیم... اما این جا انتهای مسیر نیست و جاده هنوز ما را فرا می خواند... مسیر پر پیچ و خم را ادامه می دهیم و آن قدر می رویم تا به روستاهای قزقان دره برسیم. روستایی کوچک با دشت هایی فراخ و چشمگیر... حال نوبت آن است که از ماشین پیاده شویم، با فراغ بال آبی آسمان را در آغوش کشیم و سبزی دشت ها را به خاطر بسپاریم... گاه ممکن است نوای حزن انگیز نی چوپانی را بشنویم و صدای بع بع گوسفندها، این سمفونی طبیعت را کامل کنند...

عکس فوق العاده پیش رو در چنین نقطه ای و به دست عکاس توانای ایرانی، حسام موسوی نیک گرفته شده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

diana

باور نکردنی خواهد بود براتون صحنه هایی که در جاده این کلات نادر خواهید دید از شالیزار های برنج تا خیلی مزرعه های دیگه و پیچ و خم های جاده چالوس طور . داخل خودش هم که محشره . ازتون خاهش میکنم که یک نوشته درباره ی کلات نادر بگذارید در سایتتون .

انتشار:17 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

بانو ايرانى

من یک بار به کلات نادر رفتم و برام باورش سخت بود که همچین جایی در نزدیکی مشهد قرار داشته باشه . بهتون پیشنهاد میکنم که حتما سری بزنید و حسابی لذت خواهید برد .

انتشار:09 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

سيامك برقعى

عکس و نوشته خیلی زیبا و فرح بخشی رو به نمایش گذاشتید .

انتشار:25 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.