karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نماز عید قربان

دهم ذی الحجه که از راه می رسد، همه در دنیای اسلام به تکاپو می افتند تا جشنی به یادماندنی را برپا سازند. این عید یادبود روزی است که حضرت ابراهیم به خاطر خواست خداوند از فرزند برومندش گذشت و او را به قربانگاه برد. خدا که از این عشق بی پایان بنده اش به شعف آمده و از سربلندی او در این امتحان سخت غرق در لذت بود، گوسفندی را برای او فرستاد تا خونی از فرزندش ریخته نشود.

این روز را با نام عید قربان می شناسند و مسلمانان به یاد آن بندگی در محضر خدا به نماز می ایستند تا گوشه ای از آداب این روز را به جای آورند. همه به هم تبریک می گویند و با شیرینی های رنگارنگ کامشان را شیرین می کنند. قربانی کردن نیز بخشی از این مراسم است که برخی از مردم که استطاعت مالی دارند و یا به حج مشرف شده اند، آن را انجام می دهند.

در این تصویر که توسط پدرو اوگارته (Pedro Ugarte) به ثبت رسیده است، مسلمانان هندی را می بینید که در صف نماز عید قربان ایستاده و رسم بندگی را به جای می آورند.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.