karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عشق خالص

Libor Ploček

گویی عشق و علاقه، حدی ندارد و به راحتی می تواند مرزهای بشری را پشت سر بگذارد و زبانی جهانی محسوب شود! در پیش رو دو زرافه را می بینید که با محبتی دو چندان، به هم نزدیک شده اند و انگار در حال پچ پچ های عاشقانه می باشند. 

لایبور پلوچک، عکاس حرفه ای حیات وحش اهل جمهوری چک بوده که چندی است زندگی خود را در میان جنگل ها و طبیعت وحشی آفریقا می گذراند. لایبور عکس پیش رو را در  اوگاندا، کشوری در شرق قاره آفریقا گرفته است. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ناشناس

ای جان . 

انتشار:15 مرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.