karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

عکس خارق العاده پیش رو، از سقف کلیسای بیت اللحم اصفهان به ثبت رسیده است. بیت اللحم، یکی از بزرگ ترین کلیساهای این شهر تاریخی است که قدمتش به دوران صفوی بر می گردد و بزرگ ترین گنبد کلیساهای جلفای اصفهان را دارد. خوب است بدانید که کلیسای بیت اللحم در سال 1381 به ثبت ملی رسیده است.

عکاس این ثبت چشم گیر از کلیسای بیت اللحم اصفهان، محمدرضا دمیری گنجی، عکاس حرفه ای و جوان ایرانی است که با عکس های منحصر به فردش از بناها و سازه های تاریخی ایران، به شهرتی جهانی رسیده است. در ادامه می توانید عکس های بیش تری از این هنرمند ببینید:

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.