karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

طلوع بهشتی عکس روز کارناوال

کمی قبل از غروب باید وسایلت را جمع کنی و خودت را به دامنه کوه برسانی. زیرانداز پهن کنی، سه پایه را آماده کنی و قبل از هر چیزی محو تماشای شکوه طبیعت شوی که مادر طبیعت لحظه به لحظه از آن پرده برداری می کند و انوار طلایی خورشیدش را به مهر به روی برگ ها و درختان و موجودات می تاباند.... اینجا بر فراز ابرها و با طعم نور خالص، می توانی معنی جدیدی برای زندگی بنویسی و آه! مگر بهشت چیز دیگری جز این است؟

در پیش رو عکسی از طبیعت فوق العاده ییلاق فیلبند می بینید که امیر حسین ثباتی، عکاس حرفه ای منظره گرفته است. خوب است بدانید که ییلاق فیلبند در ارتفاعات شهر بابل قرار دارد و به نام بام مازندران شناخته می شود. 

برای آشنایی بیش تر با این ییلاق خارق العاده بخوانید:

فیلبند | ییلاقی زیبا در پنت هاوس مازندران

همچنین شما را به دیدن گزارشی عکاسانه از این ییلاق دعوت می کنیم:

ییلاق فیلبند | گزارش تصویری کارناوال

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.