karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

سفره افطار

همین که هلال ماه رمضان، خودش را در آسمان نشان می دهد و رخ می نمایاند، ضیافتی در جهان اسلام به پا می گردد و مسلمانان از پیر و جوان، فارغ از هر نژادی، به انجام آداب مخصوص این مهمانی مشغول می شوند. همه در تلاشند تا چیزی کم و کسر نباشد و ذره ای از شکوه این مراسم کم نگردد. سفره ی افطار تنها بهانه ای برای گرد هم آمدن است چرا که مسلمانان مهمان خدایند به نوشیدن جرعه ای از جام آرامش و ایمان.

در این تصویر که توسط عکاس عربستانی، عبدالرحمان کیدوای (Abdulrahman Kidwai)، به ثبت رسیده، سفره ی افطاری را در ماه ضیافت خدا می بینید که در مدینه برپا شده است.

در این لینک از دیدن سایر عکس های روز کارناوال لذت ببرید: عکس روز کارناوال

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.