ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

31 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

تابستان هم کم کم بار و بندیلش را جمع کرده و امروز قرار است همه چیز را تحویل پاییز بدهد و برود. پاییز روزهاست که به فکر دوختن لباس جدید طبیعت است. کلی با خودش حساب و کتاب کرده تا رنگ ها را کنار هم بچیند و باری دیگر شاهکاری هزار رنگ را به نمایش بگذارد. حواسش را خوب جمع می کند و حساب قد کشیدن درختان را در یک سالی که نبوده نیز دارد تا پیراهنی چشم نواز را به تنشان بنشاند.

درخت که همه ی حواسش به آبی آسمان بوده تا به سویش قد بکشد، حالا منتظر است پیراهن رنگارنگ جدیدش را بپوشد و قامتش را در آن بنگرد. همین جلوه ی زیبا بهانه ای شده تا عکاس هنرمند، امین عابدینی دست به دوربین شود و لباس پاییزی درختان را با زمینه ای از آبیِ آسمان به تصویر بکشد تا همه را در لذت از حال و هوای خوب پاییزی سهیم کند.

فقط چند ساعتی تا پاییز مانده، مبادا که در فصل پیش رو سفر به طبیعت و لذت بردن از جلوه ی متفاوت آن را از دست بدهید. اگر هوس دیدن درختان این تصویر به سرتان زد حتما سری به روستای قلات در استان فارس بزنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET