کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

31 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

تابستان هم کم کم بار و بندیلش را جمع کرده و امروز قرار است همه چیز را تحویل پاییز بدهد و برود. پاییز روزهاست که به فکر دوختن لباس جدید طبیعت است. کلی با خودش حساب و کتاب کرده تا رنگ ها را کنار هم بچیند و باری دیگر شاهکاری هزار رنگ را به نمایش بگذارد. حواسش را خوب جمع می کند و حساب قد کشیدن درختان را در یک سالی که نبوده نیز دارد تا پیراهنی چشم نواز را به تنشان بنشاند.

درخت که همه ی حواسش به آبی آسمان بوده تا به سویش قد بکشد، حالا منتظر است پیراهن رنگارنگ جدیدش را بپوشد و قامتش را در آن بنگرد. همین جلوه ی زیبا بهانه ای شده تا عکاس هنرمند، امین عابدینی دست به دوربین شود و لباس پاییزی درختان را با زمینه ای از آبیِ آسمان به تصویر بکشد تا همه را در لذت از حال و هوای خوب پاییزی سهیم کند.

فقط چند ساعتی تا پاییز مانده، مبادا که در فصل پیش رو سفر به طبیعت و لذت بردن از جلوه ی متفاوت آن را از دست بدهید. اگر هوس دیدن درختان این تصویر به سرتان زد حتما سری به روستای قلات در استان فارس بزنید...

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.