karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

31 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

طبیعت پاییزی

تابستان هم کم کم بار و بندیلش را جمع کرده و امروز قرار است همه چیز را تحویل پاییز بدهد و برود. پاییز روزهاست که به فکر دوختن لباس جدید طبیعت است. کلی با خودش حساب و کتاب کرده تا رنگ ها را کنار هم بچیند و باری دیگر شاهکاری هزار رنگ را به نمایش بگذارد. حواسش را خوب جمع می کند و حساب قد کشیدن درختان را در یک سالی که نبوده نیز دارد تا پیراهنی چشم نواز را به تنشان بنشاند.

درخت که همه ی حواسش به آبی آسمان بوده تا به سویش قد بکشد، حالا منتظر است پیراهن رنگارنگ جدیدش را بپوشد و قامتش را در آن بنگرد. همین جلوه ی زیبا بهانه ای شده تا عکاس هنرمند، امین عابدینی دست به دوربین شود و لباس پاییزی درختان را با زمینه ای از آبیِ آسمان به تصویر بکشد تا همه را در لذت از حال و هوای خوب پاییزی سهیم کند.

فقط چند ساعتی تا پاییز مانده، مبادا که در فصل پیش رو سفر به طبیعت و لذت بردن از جلوه ی متفاوت آن را از دست بدهید. اگر هوس دیدن درختان این تصویر به سرتان زد حتما سری به روستای قلات در استان فارس بزنید...

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.