ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهلت بازدید از موزه لوور تهران تا 8 مرداد ماه امسال تمدید شده است و علاقه مندان به این موزه تا این تاریخ فرصت دارند تا از آثار بی بدیل تاریخی و هنری آن بازدید کنند. 

محمدحسن طالبیان -معاون میراث فرهنگی کشور- در گفتگویی این موضوع را اعلام و بیان کرد: 

در پی استقبال کم‌ نظیر بازدیدکنندگان و فرهنگ‌ دوستان از نمایشگاه لوور در تهران و به‌ پاس احترام به این رویکرد فرهنگی و با تلاش معاونت میراث‌ فرهنگی و موزه ملی ایران قرار است این نمایشگاه تا 50 روز دیگر در موزه ملی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گیرد.

طالبیان به تلاش های معاونت میراث فرهنگی و موزه ملی ایران در این زمینه اشاره کرد و در مورد توافق های انجام شده گفت: 

این نمایشگاه با توافق رسمی رییس کل موزه لوور، ژاک لوک مارتینز، تا 30 جولای برابر با 8 مردادماه در محل موزه ملی ایران دایر خواهد بود.

پیش از این قرار بر این بود پس از اتمام زمان بازدید از موزه لوور در موزه ملی تهران (18 خرداد)، آثار آن در موزه خراسان بزرگ به نمایش درآیند اما این موضوع بنا به دلایلی محقق نشد. آقای طالبیان همراهی نکردن موسسه های بیمه ای را دلیل این امر عنوان کرد و گفت: 

قرار بود این نمایشگاه از  14 اسفند سال گذشته تا 18 خرداد جاری در معرض دید علاقه‌مندان در موزه ملی قرار گیرد و پس از اتمام‌ این مدت آثار برای نمایش در موزه خراسان بزرگ آماده شود که به‌دلیل عدم همراهی موسسات بیمه‌ای این امر محقق نشد.

علاقه مندان، اداره ها و موسسه های تحقیقی که هنوز فرصت بازدید از این موزه را نداشته اند، می توانند تا 8 مرداد ماه سال جاری (1397) به خیابان امام خمینی، خیابان سی تیر، موزه ملی ایران، ساختمان موزه دوران اسلامی مراجعه و از 56 اثر تاریخی و هنری موزه لوور تهران بازدید کنند.

ساعت بازدید: همه روزه به غیر از ایام سوگواری از 9:00 تا 19:00 

هزینه بازدید: 5000 تومان

Photo by : Ali Jabbari | Tasnim
Photo by : Ali Jabbari | Tasnim
Photo by : Ali Jabbari | Tasnim
Photo by : Ali Jabbari | Tasnim
Photo by : Ali Jabbari | Tasnim

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET