ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

29 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Ahmad Abbasi

بارها شده که با دیدن تصویری، به راحتی از کنار آن گذشته و مهر معمولی بودن به آن زده ایم. این عکس از همین دسته است که اگر تکنیک و هنر عکاس را نادیده بگیریم می تواند یک عکس روزمره و معمولی از دو گرگ در حیات وحش باشد؛ در این میان نه حیوانی نادر وجود دارد که با دیدنش شگفت زده شوید و نه اتفاق خاصی رخ داده است که حیرت تان را برانگیزد. 

این بار شگفتی به محل ثبت عکس باز می گردد که شاید بسیاری اصلا به آن توجهی نکنیم. این تصویر زیبا در حوالی شهر زابل در استان سیستان و بلوچستان به ثبت رسیده است؛ جایی که شاید تصورش را هم نمی کنیم چنین صحنه حیرت انگیزی در آن دیده شود. احمد عباسی نام عکاسی است که آستینش را بالا زده و می خواهد با ثبت چنین عکس هایی باورها را در مورد این گوشه از خاک ایران عزیزمان دگرگون کند. این تصویر تنها قطره ای از مجموعه عکس های اوست و شاید یکی از جالب ترین آنها به شمار رود.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ashkan sr

زابل و مردمانش و در کل کل تمام مردمان استان سیستان و بلوچستان بسیار محروم و نازنین هستند .

28 اسفند 1398

مسلم

یعنی چرت تر از این عکس و خبر تو هیچ سایتی پیدا نمیکنی اخه شوتعلی خان خودم اهل زابلم شاید پنجاه سال قبل این عکس رو میشد با کمی آبلیمو هضم کرد ولی الان خنده داره بخدا.اولا که تنها برامدگی و کوه دشت خشک سیستان کوه خواجه هست که اونم خیییلی خوشبین باشیم یه سگی شغالی چیزی اطرافش بشه پیدا کرد بعدشم زابل ده ساله برف نیومده دیگه از این چرندیات ب خورد ملت ندین

بهاره فلاح

با سلام خدمت شما دوست عزیز

بارش برف در زابل شاید غیرعادی به نظر برسد اما کمی جستجو در میان اخبار متوجه می شوید که این اتفاق در زابل و اطراف آن می افتد و چند سال پیش نیز اخبار آن منتشر و حتی نسبت به نزدیک شدن حیوانات به سکونتگاه ها هشدار داده شد. عکاس این تصویر نیز، عکس های مختلفی را از این منطقه ثبت کرده و آنها را در فضای مجازی با ذکر محل ثبت به اشتراک گذاشته است. کارناوال تنها این تصویر را بازنشر کرده تا روی دیگر طبیعت این خطه از کشورمان را به دوستدارانش نشان دهد.
سپاس از توجه تان

15 اردیبهشت 1398

10 اردیبهشت 1398

محمدرضا

سلام زندگی در زابل آرزوی هر فردی بوده آب فراوان کشاورزی ودامداری وباغداری ...اما افسوس

12 شهریور 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.