کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی زیبا از حیات وحش | قدم به دنیای حیوانات

اگر به حیوانات علاقه مند هستید و یا آن که همیشه دوست داشتید بیشتر از حد معمول و ممکن به آنها نزدیک شوید، ویدیوی امروز کارناوال را به هیچ وجه از دست ندهید؛ می خواهیم قدم به دنیای حیوانات بگذاریم و برای چند دقیقه ای، زندگی‌شان را به تماشا بنشینیم... در کنار شیر دریایی شنا می کنیم، همراه با یک خرس قهوه ای به صید ماهی می رویم، دلفین ها را در سفرشان همراهی می کنیم و سپس آب خوردن مرغان مگس خوار را از نزدیک به تماشا می نشینیم. با ما همراه شوید.

در زیر آب ها مشغول شنا کردن هستیم که چهره ای بامزه و جذاب از یک شیر دریایی توجه ما را به خودش جلب می کند. با او همراه می شویم تا در دقایق پیش رو، ما را با هنرنمایی هایش سرگرم کند. سپس در یک چشم بر هم زدن، خود را در کنار یک خرس قهوه ای می بینیم. بسیار گرسنه به نظر می رسد و گویی برای صید شکاری، به کنار رودخانه آمده است. شاهد تلاش او برای پیدا کردن غذا هستیم. مدت زمانی می گذرد تا بالاخره طعمه ی خود را از آب می گیرد و همانجا نوش جانش می کند. پس از آن، آرام آرام به ما نزدیک می شود و دوربین را هم با طعمه اشتباه می گیرد.

بعد از دیدار با خرس قهوه ای نوبت به تماشای گاوهای دریایی می رسد. به نزدیک ما می آیند و می خواهند با شیرین‌کاری هایشان با ما ارتباط برقرار کنند. نوبتی هم که باشد، دیگر نوبت دلفین هاست. در کنار آن ها شنا می کنیم و لحظاتی خاطره انگیز برای خود می سازیم. 

در آخر هم به تماشای مرغان مگس خوار کوچکی می نشینیم که با نوک های باریک خود از ظرفی مخصوص آب می خورند و استراحت می کنند.

تماشای این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
فائزه

خیلی باحال بود

15 مهر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست