ویدیو HD

تماشای کوسه های سفید | قدم به دنیای بزرگترین شکارچی آب ها

کوسه سفید! حتا اگر اطلاعات کمی در مورد این جاندار داشته باشید از شنیدن نامش مو بر تن تان سیخ می شود و کمی وحشت زده می شوید. به این کوسه لقب مرگ سفید را داده اند چرا که قهارترین شکارچی آب هاست و هیچ جانداری نمی تواند از حملاتش جان سالم به در ببرد. شاید تصورش هم برای تان مشکل باشد اما کارناوال می خواهد فرصت تماشای این آبزی را در اعماق آب ها به شما بدهد و تصاویری سرشار از آدرنالین پیش روی تان قرار دهد. به همراه غواصان به دل آب می زنیم و هیبت شکوهمند این جاندار را به تماشا می نشینیم. قاتل آب ها را می بینیم که به این سو و آن سو می رود و صلابتی خاص را به نمایش می گذارد. با ما همراه باشید و تماشای این ویدیوی هیجان انگیز را از دست ندهید...

کوسه سفید جانداری است که در آب های ساحلی تمام اقیانوس ها می تواند به زندگی ادامه دهد. این آبزی از اصلی ترین شکارچیانِ پستانداران دریایی است و در بالاترین جایگاه زنجیره غذایی دریایی قرار دارد؛ بالاتر از انواع ماهی‌ها و فک‌ها و پرندگان دریایی! بسیاری آن را به ماشینی بی عیب و نقص تشبیه می کنند که فقط برای شکار ساخته شده و اغلب مواقع نیز این امر را با کمترین اشکال انجام می دهد. 

فیلم هایی در مورد این جاندار ساخته و در اغلب آنها به صورت یک انسان خوار تصویر شده است. این در حالی است که کوسه سفید علاقه چندانی به شکار انسان ندارد و تنها در مواقع احساس خطر، حملاتی از آن سر می زند. امروز به همراه غواصان به کنار کوسه سفید می رویم و این آبزی را از نمایی نزدیک می بینیم. حمله های وحشیانه این کوسه در این ویدیو به تصویر کشیده شده اند تا از دیدن آنها لذت ببرید و بیش از پیش با این جاندار آشنا شوید. 

با کارناوال قدم به دنیای کوسه های سفید بگذارید و از تماشای آنها غرق لذت شوید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET