کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | از پیله کرم تا پرواز یک پروانه

ویدیوی امروز حرف از شکوفایی و تازگی می زند. این بار  تصویری از نمایش خدا برایتان داریم؛ نمایشی از لحظه تولد یک موجود تا زمانی که بال می گشاید و به آسمان می رود. از پیله تا پرواز، از کوچکی تا اوج قدرت، از زیبایی تا اوج شگفتی ... به تماشای یک کرم شب تاب فوق العاده بنشینید و ببینید که چگونه نقش پیله می بندد تا به پروانه ای زیبا بدل شود. با صحنه هایی بسیار زیبا و آرامش بخش به همراه شما می خواهیم محو تماشای عظمت خالق شویم و لذت ببریم. ببینید که این کرم شب تاب بامزه چگونه خانه ی کوچک سبز رنگی را برای خود می سازد و پس از زمانی به اوج پرواز دست می یابد. این گونه از پروانه که مشاهده می کنید monarch ( کرم پادشاه ) نام دارد و متعلق به آمریکای شمالی است. این گونه پروانه ها را به خاطر رنگ و الگوی روی بال هایشان به راحتی می توان شناخت؛ بال هایی با رنگ نارنجی، مشکی و سفید با نقش ها و خطوط بسیار زیبا که به دست نقاش چیره دست نقاشی شده است. این پروانه همیشه از شیره ی گیاهانی مانند گل آفتابگردان، شستا و... تغذیه می کند و پیله اش را از شهد همین گیاهان می سازد، بنابراین زمانی که از کرم به پروانه تبدیل می شود در خانه ای از جنس منبع غذایی اش زندگی می کند. زمان تبدیل این کرم زیبا به پروانه بسته به نوع آب و هوا متفاوت می باشد. برای مثال در اوج تابستان نزدیک به 4 هفته زمان می برد و برای برخی از گونه ها ی دیگر این تبدیل بین 10 تا 14 روز طول می کشد. با اینکه جمعیت این گونه پروانه در آمریکای شمالی در حال افزایش است اما گسترش کشاورزی صنعتی و استفاده از علف کُش های قدرتمند تهدیدی جدی برای کاهش آنها شده است. شاید بهتر باشد با احتیاط تر عمل کنیم تا سلامت این موجودات زیبا به خطر نیفتد. به همراه کارناوال محو تماشای این تایم لپس فوق العاده زیبا شوید و از آن لذت ببرید.

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
احسان

واقعا زیبا بود....سپاس فراوان

04 مرداد 1397

میلاد

واقعا مطالب جالبی دارید 

08 اسفند 1396

کامران

بی نظیر بود دمتون گرم

12 دی 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست